השאירו פרטים ויועץ אחסנה יחזור אליכם בהקדם

5 טיפים לבחירת מחסן

השכרת מחסן יכולה להיות הפתרון הנכון ביותר עבור אנשים פרטיים ועסקים שצריכים שטח אחסון נוסף, אם לטווח ארוך ואם לטווח קצר. עם זאת, לא תמיד פשוט לבחור את המחסן הנכון עבור הצרכים שלכם. כדי לעזור לכם לבצע החלטה מושכלת בנדון, ריכזנו לכם חמישה טיפים חיוניים בעת בחירת מחסן להשכרה.

 

חישבו על המיקום – 1

מיקום יחידות אחסון להשכרה יכול להשפיע מאוד על ההחלטה שתבצעו. חשבו על איפה אתם מעדיפים שהמחסן יהיה ממוקם- האם קרוב לבית שלכם? אל העסק שלכם? אל ספקים שונים? או שהוא יכול להיות גם רחוק יותר עם גישה נוחה לרכב? מחסן במיקום אסטרטגי שמתאים לכם יכול להקל על חייכם ועל כן יש לקחת זאת בחשבון.

 

בדקו את גודל השטח – 2

לכל יחידת אחסון חפצים יש גודל אחר שיכול להתאים לשימושים שונים. נסו להעריך מה הגודל שאתם תזדקקו לו בהתבסס על החפצים או הפריטים שיש ברשותכם שאתם רוצים לאחסן. אם אתם מוצאים יחידת אחסון חפצים בגודל שאתם צריכים זאת יכולה להיות התאמה טובה, מאחר ואם יחידת האחסון גדולה מדי- אתם תצטרכו לשלם כסף על שטח שלא תשתמשו בו וחבל.

 

תקופת זמן אחסון – 3

נסו להעריך מהי תקופת הזמן שתרצו לאחסן את החפצים שלכם. האם אתם זקוקים לשירותי אחסון לטווח ארוך או טווח קצר? יש יחידות אחסון להשכרה שמציעות יחידות לתקופה מוגבלת של זמן ומתקני אחסון שמאפשרים תקופה ארוכה יותר. אם אתם מחפשים אחסון לטווח ארוך מוזמנים לחפש את יחידת האחסון שמתאימה לכם אצל Get Storage.

 

בדקו את אמצעי האבטחה במתקן האחסון – 4

אבטחה היא חשובה מאוד במתקני אחסון מאחר וכך אתם יכולים להבטיח את זה שהחפצים שלכם יהיו מוגנים. אם אתם רואים שבמתקן אחסון כלשהו יש אנשי אבטחה, מערכות לבקרת כניסה ומצלמות מעקב- יהיה לכם שקט נפשי רב יותר באחסון החפצים שלכם שם.

 

תקציב – 5

לבסוף, חשוב שתבדקו מהי העלות של השכרת יחידת אחסון ושמדובר בהוצאה שמתאימה לתקציב שלכם. בדקו את התנאים השונים ומה אתם מקבלים בתמורה.

איפה אנחנו נמצאים?

חרמון 4

✔ 600 מטרים

✔ 85 יחידות אחסנה

✔ אזור פריקה וטעינה

✔ חניה חינם ללקוחות

.

מקלף 30

✔ 900 מטרים

✔ 120 יחידות אחסנה

✔ אזור פריקה וטעינה

✔ חניה חינם ללקוחות

.

בן ציון 3

✔ 2000 מטרים

✔ 400 יחידות אחסנה

✔ אזור פריקה וטעינה

✔ חניה חינם ללקוחות

✔ נגיש 24/7

בומה שביט 1

✔ 900 מטרים

✔ 150 יחידות אחסנה

✔ אזור פריקה וטעינה

✔ חניה חינם ללקוחות

✔ נגיש 24/7

טיפים ועצות לאחסון תכולת דירה

חנות חומרי האריזה שלנו

השאירו פרטים ויועץ אחסנה יחזור אליכם בהקדם