השאירו פרטים ויועץ אחסנה יחזור אליכם בהקדם

אחסון תכולת דירה באשדוד

אחסנת תכולת דירות ובתים באשדוד ואחסון משטחים וסחורות הישר מהנמל לתקופות קצרות וארוכות והכל על פי דרישה. ענקית האחסנה Get Storage מספקת פתרונות אחסון והובלה בהתאמה אישית בכל היקף: תכולת קונטיינרים מיובאים, תכולת דירות, תכולת משרדים, תכולת עסקים, משטחי סחורה ופריטים בודדים.

אחסון תכולה מיובאת מחו”ל:

אם אתם יבואנים של סחורות ואין לכם כל רצון לשכור מקום דרך קבע, השכרת שטחי אחסנה לסחורה מיובאת מחו”ל לפרקי זמן שונים יהוו עבורכם פתרון זול, מהיר ומיידי:
יבואנים חדשים שאר התחילו דרכם, לא רצים להשכיר מחסן בתקופת הפיילוט. אין כל היגיון להתחייב לחוזה לכמה שנים לפני שבטוחים שהמוצר והעסק אכן משתלם. השכרת תאי אחסון לסחורה מיובאת עשוי להיות פתרון זמני וקבוע כאחת.

יבואני סחורות ותיקים שנתקלים למחסור בשטחי אחסנה במחסני הקבע שלהם זקוקים במיידי לשטח אחסון נוסף לתקופה קצרה, אפילו של מספר ימים: כמה פעמים קרה לכם שבתקופות מסוימות בשנה, יש ביקוש רב קונטיינרים זורמים לארץ ואין לכם מקום ? לעתים צריך כמה מאות קובים נוספים למספר ימים בודדים בחישוב שנתי יוצא שלא משתלם להגדיל את שטח מחסני הקבע.
אחסון באשדוד עם GetStorage מבטיח לכם פתרון מעכשיו לעכשיו, בכל חודשי השנה.

אחסון דירות באשדוד לתקופות קצרות:

אם אתם עוברים דירה או עורכים שיפוץ בבית, אתם בוודאי נמנים על אלה הזקוקים למקום אחסון תכולת דירה לתקופה של שבועות עד חודשיים שלושה.
השכרת חדרי אחסון באשדוד במחסנים החדשניים שלנו, היא בדיוק הפתרון בשבילכם. מחירי אחסנה באשדוד ללא מתחרים, מקום נקי ומתוחזק היטב, יספק לכם מענה לתקופת אחסון קצרה.

אחסון דירות באשדוד לתקופה ארוכה:

נוסעים לחו”ל? עוברים לגור עם בן/בת הזוג ? בונים בית חדש? GetStorage – מציעה שטחי אחסון באשדוד לתקופות ארוכות ללא הגבלת זמן. אחסנה זולה באשדוד במחיר שלא תקבלו בשום מקום אחר בהבטחה, ברמת המקום הגבוהה באשדוד.

חדרי אחסנה באשדוד מבוטחים עם פוליסת ביטוח לכל פריט, מערכות כיבוי אש ואזעקה, מוקד ביטחון ותאים נקיים עם גישה בלעדית במפתח למנעול שרק לכם יש אותו.

אחסנת משטחים באשדוד לכל תחום:

למעט תרופות, נשק ודברי אוכל, אצלנו תוכלו לאחסן את כל סוגי תכולת המשטחים שתרצו. בין אם מדובר באחסון מוצרי אלקטרוניקה, טקסטיל, מוצרי חשמל ובין אם נדרשת לכם אחסנת חומרי ארכיב, אנו המקום הבטוח והנקי ביותר עבורכם.
מחיר אחסנת משטח באשדוד משתנה בהתאם לגודל השטח והגובה ומתומחרת באופן קבוע ע”פ היקף הנפח הנדרש משך תקופת אחסנה. לקבלת הצעת מחיר לאחסון משטחים חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון שמספרו 050-999-33-99.

הובלה ואחסנה באשדוד הם המומחיות שלנו. Get Storage וענקית השוואת מחירי ההובלה GetMoving הפועלות יחדיו, יספקו לכם גם את הובלת התכולה וגם את מקום אחסנה באשדוד והסביבה.
אין עוד צורך לחפש מוביל בנפרד ומקום אחסון בנפרד, אנו נספק לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת, במחיר משתלם, במהירות ובאיכות שירות שאין כדוגמתה.

אנו נערוך עבורכם השוואת מחירים הן להובלה והן לאחסנה ונאתר לכם את חברת ההובלה המשתלמת ביותר, שהיא למעשה השקלול בין מחיר ורמת שירות. מקום האחסון שלנו הוא מהחדשים והמתקדמים ביותר בישראל, עם אפשרות גישה לתכולה כמעט 365 ימים בשנה, למעט חגים ושבתות.

מקום אחסון התכולה שלנו באשדוד שומר שבת ואינו מספק שירות לקוחות בשבתות וחגים.
למעט ימים אלו בשנה אנו מספקים אחסון תכולה והובלה באשדוד בכל השנה, כמעט לכל סוג של תכולה, בכל גודל והיקף, לכל תקופת זמן ומתחייבים לאיכות השירות הגבוהה ביותר.

רגע לפני שאתם בוחרים מקום לאחסון תכולת, עברו על 5 הטיפים החשובים:
קריאת ההמלצות שלנו, תסייע בידם לדעת, מה צריך לדעת, מה חייב לכלול השירות וכמה זה צריך לעלות.

 1. שירותי אחסנה באשדוד צריכים לכלול בנוסף לשטח האחסנה את הפרטים הבאים:
  1. ביטוח תכולה בתוקף- מקום האחסנה שבחרתם חייב להחזיק ביטוח למקום הכולל ביטוח תכולה בהיקף הכספי הנדרש לכם. יש לקחת בחשבון מצבים בלתי צפויים, כגון הצפה במקום, שריפה או פריצה וגניבה. בדיקת ביטוח במקום תמנע הפסד כספי ותחסוך תביעות נזק מיותרות ישירות מהבעלים.
  2. נגישות לתכולה שלכם- אם אתם צריכים לגשת לתכולה לפני מועד הוצאת הדברים, וודאו כי לכם את האפשרות לגשת לתא האחסון שלכם על מנת להכניס דברים נוספים או להוציא משם חפצים. מקומות רבים באשדוד פועלים ללא איוש בשעות פעילות קבועות והדבר ימנע מכם גישה. לכן, חשוב לבדוק מהם שעות פעילות מקום האחסנה ומהי תדירות הגישה.
  3. מקום נקי שבו מתבצעת הדברה שנתית- אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבדוק שהמקום חדיש, נקי, מודבר כנגד מזיקים ופשפשים ותנאי הטמפרטורה של המקום ראויים לאחסון התכולה שלכם. לכן עצתנו היא שלא לשכור מקומות אחסון המציעים אחסנה בקונטיינרים. אחסנה מסוג זה אינה עומדת בתנאי התברואה והטמפ’ הנדרשים ועשויים לחולל נזק לרכוש שלכם.
  4. מערכות לכיבוי אש וגלאי עשן- נכון עשיתם שבחרתם מקום ובו ביטוח תכולה, אך יש דברים שלא ניתנים למדידה רק בכסף. כך למשל, תמונות, דברים שערכם הוא אמוציונלי וכסף לא יכול לפצות עליו. לכן עדיף שיהיה במקום מערכות לכיבוי אש וגלאי עשן אשר ימנעו את הפעלת הביטוח.
 2. כמה צריכה לעלות אחסנה באשדוד ובמושבים באזור? המחיר הינו תמיד תלוי משתנים:
  זאת אומרת שהמחיר הסופי נקבע לאחר הבנת מספר צרכים בסיסיים, כגון:
  1. תקופת האחסון הנדרשת- מחיר ההשכרה מוזל כאשר שוכרים לתקופה ארוכה: מחיר השכרת תאי אחסון באשדוד לתקופה העולה על 6 חודשים, עשויה להוזיל את המחיר החודשי בעד כ-20%.
  2. גודל השטח המושכר- ככל שתא האחסון ששכרתם גדול יותר, תוכלו לקבל הצעת מחיר זולה יותר. בדיוק כפי שנהוג ברכישת כמויות בכל מוצר אחר.
  3. סכום כיסוי הביטוח הנדרש- כל מחיר שהוצע לכם במחסני GetStorage באשדוד, כולל כיסוי של חברת הביטוח. עם זאת, תמיד תוכלו להרחיב את היקף הכיסוי בהתאם לשווי התכולה המאוחסנת.
איפה אנחנו נמצאים?

מקלף 30, חיפה

הרצל 160, תל אביב

בומה שביט 1, ראשל”צ

טיפים ועצות לאחסון תכולת דירה