מחיר אחסנה

השאירו פרטים ויועץ אחסנה יחזור אליכם בהקדם

כולנו רוצים לשלם מחיר אחסנה נמוך ככל שניתן ולקבל תמורה מלאה לכסף שלנו. תמורה מצוינת תכלול ביטוח על התכולה המאוחסנת, מקום נקי, מרווח ואיכותי, גישה נוחה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכמובן חניה ונגישות למקום. בדיוק לצורך זה יש לכם גטסטורג’- חברת האחסנה האיכותית והמשתלמת ביותר.

כמה עולה אחסנה באזור המרכז?

בכדי לענות על שאלה זו, ראשית עלינו להסביר במספר מילים כיצד מתומחר חדר אחסון;
מחיר חדר אחסנה מחושב לפי שטח. כלומר, אורך החדר כפול רוחב החדר, כפול גובה החדר. כך שחדר באורך 4 מטר ברחוב 3 מטרים בגובה 3 מטרים, נחשב חדר ששטחו 36 קוב.

מחיר אחסנה מחושב לפי מטר קוב. נכון לכתיבת שורות אלה, חודש מאי 2024, מחיר אחסנה בתל אביב הינו 50 ₪ לקוב לחודש. המחיר כולל ביטוח תכולה בסיסי ומספק. מחיר קוב אחסנה באזור המרכז גבוה יותר בהשוואה לאחסנה בדרום או בצפון הארץ, בדיוק מאותה סיבה שדירה בתל אביב עולה יותר מדירה זהה בבאר שבע.

כמה עולה אחסנה באזור חיפה והצפון?

מחיר אחסנה באזור חיפה נכון לחודש מאי 2024 הינו 40 ₪ לקוב בלבד, במקום חדש ואיכותי, בו תמצאו את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר בענף האחסון: מערכות כיבוי אש, שירות סיור ביטחון, אזעקה, מצלמות במעגל סגור, הדברה פעמיים בשנה, גישה נוחה גם לנכים, חניה ועוד.

Get Storage סניף חיפה נמצא ברחוב מקלף 30 ליד צומת הצ’ק פוסט, שם תמצאו 2 קומות של אחסנה עם מעלית משא המקשרת בין הקומות. לקבלת הצעת מחיר מעודכנת לאחסנה, אנו ממליצים בחום ליצור עמנו קשר למספר הטלפון המופיע בראש העמוד או באמצעות לחיצה על אייקון השפורפרת בעת חיוג מהנייד. דרך נוספת לקבלת הצעת מחיר היא פשוט להשאיר לנו שם וטלפון ואנו נחזור אליכם במהירות הבזק.

אז אחרי שענינו על השאלה, כמה עולה אחסנה בחיפה והצפון והבנתם שאנו מספקים את כל השירותים הנדרשים והכרחיים ואף יותר מזה, תרשו לנו להציע לכם מעטפת כוללת ולא רק שירותי אחסון תחת אותה קורת הגג: אצלנו תוכלו להזמין חומרי אריזה במחיר הזול בישראל עם משלוח עד דלת ביתכם ואף להשוות דרכינו מחירי הובלה.

כמה עולה אחסנה בראשון לציון ואזור השפלה?

מחיר לקוב אחסנה בראשון לציון נכון לחודש מאי 2024 הינו 45 ₪ בלבד, כאשר אצלנו תוכלו להזמין חדר אחסנה בהתאמה אישית על פי הצורך האמיתי שלכם. אנחנו לא נחייב אתכם לקחת חדר אחסון בראשון לציון שגדול מזה שאתם באמת צריכים. כך שאצלנו תשלמו את מחיר האחסנה הזול ביותר בכל אזור השפלה.

אנו מציעים ליצור עמנו קשר, לתאר בפנינו את כמות התכולה שברשותכם ואת משך התקופה בה תרצו לאחסן אצלנו ואנו נעשה הכל להרכיב לכם את המחיר הזול ביותר.

מחירון אחסנה ארצי

רגע לפני שאתם מחפשים מחירון אחסנה הארצי, חשוב לדעת כי טווח המחירים שתמצאו לא יישקף את מחיר האחסנה האמיתי אותו תשלמו בסופו של דבר. מחירון אחסנה ארצי אם בכלל יש מושג כזה, לא יכול לקחת בחשבון את גודל חדר האחסון ולא את משך תקופת האחסנה ובוודאי לא את כל היתרונות שיש בחדרי אחסנה מקצועיים ואיכותיים לעומת אחרים.

ישנם פרמטרים נוספים שעשויים להשפיע על מחיר אחסנה והם: ביטוח התכולה שלכם וגובה הכיסוי, נגישות ממוחשבת למקום המאפשרת לכם גישה 24 שעות ביממה או העדרה של גישה כזאת, שפירושה היא שלא תוכלו לגשת לחדר שלכם מחוץ לשעות הפעילות של העסק. זאת ועוד, ישנם פרמטרים רבים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מקום אחסנה כמו למשל, חניה, נגישות, שירות לקוחות במקרה הצורך ועוד.

כעת, לאחר שהבנו את הדברים הבסיסיים שעלינו לדעת בבואנו לבחור חברת אחסנה מקצועית ומשתלמת, אתם וודאי מבינים שאין טעם בקריאת מחירון כזה, מכיוון שחדרי האחסנה אינם זהים מבחינת מה שהם מציעים ואינם זהים במיקומים שלהם.

אם מצאתם מחירון אחסנה, וודאי שאינו מעודכן כי לאף חברת אחסנה לא יהיה אינטרס לבדוק עבורכם כל חודש איזה מחסן מפרסם בכמה, איזה מבצעים יש בו ובוודאי שלא יציג לכם מחירון כאשר המחיר שם נמוך ממה שהוא מציע.

לכן, אנו מעדיפים לתת לכם את האמת העירומה על פני “מחירון אחסנה” מלא אך מפוברק. אנו רוצים ש-לכם הקוראים, יהיה את הידע הזה ולאפשר לכם להבין את העיקרון הבסיסי של עולם האינטרנט: לפיו, כל כתבה שתקראו, כל מחירון שתמצאו, יושב מישהו עם אינטרס פרסום כלשהו.

האם אחסנה בקונטיינר זולה ממחיר אחסנה בחדרים?

בחלק מהמקרים אחסנה בתוך מכולת קונטיינר זולה יותר מאחסנה במתחם אחסנה אך אנו שוללים אופציה כזו על הסף. אם התכולה המאוחסנת חשובה לכם, אל תחשבו אפילו לרגע לאחסן בתוך קונטיינר. להלן 2 הסיבות העיקריות מדוע אסור לאחסן בקונטיינר:

  • הטמפרטורה של הקונטיינר מגיעה לכדי 70 מעלות. תכולת הבית שלכם תיהרס ותתיבש לחלוטין.
  • מזיקים, חרקים וג’וקים נכנסים בקלות מהחריצים וקשה מאד להרחיקם כי לא ניתן לרסס בחוץ. בשונה ממתחם אחסנה איכותי כמו Get Storage, המחסנים מקורים, מודברים ונקיים להפליא.

לסיכום, הכי פשוט, קל נגיש ונוח להזמין חדר אחסון ב- Get Storage בגלל המחיר, בגלל השירות, בגלל שרק אנחנו נספק לכם גם את ההובלה, גם את חומרי האריזה וגם את מתחמי האחסנה החדישים ביותר בישראל.

 איפה אנחנו נמצאים?

מקלף 30, חיפה

הרצל 160, תל אביב

בומה שביט 1, ראשל”צ

טיפים ועצות לאחסון תכולת דירה