מחיר אחסון תכולת דירה

אם גם אתם מצאתם את עצמכם תופסים את הראש ואומרים לבלגן, עד כאן! כנראה שהגיע הזמן שתכניסו לחייכם יחידת אחסון, למען הסדר הטוב והשקט הנפשי.

כמעט כולנו נפגוש בצורך להוסיף ולהגדיל את שטחי האחסון שלנו, לפחות פעם אחת – בין אם כאנשים פרטיים שעומדים לעבור לבית חדש לשפץ את הבית, עוברים לגור לתקופה במדינה אחרת, או כבעלי עסקים – שמחפשים מקום לאחסן בו ציוד, כלי עבודה או סחורה חדשה.

אז כמה כל הטוב הזה עולה? בעמוד הבא ריכזנו לכם את המחירון המלא שלנו.

אני רוצה להשכיר מחסן, כמה זה יעלה לי?

התשובה הקצרה, בהתאם לאומדן הקוב. התשובה היותר ארוכה – מחירי יחידות אחסון להשכרה תלויים בכמה גורמים והם עשויים להשתנות מחברה לחברה. המחיר יכול להתחיל בכמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים בחודש. זה תלוי בכמה פרמטרים, בניהם – מיקום המחסן, כמות האחסון, גודל המחסן, משך הזמן שאתם צריכים את האחסון ועוד.

חישוב מחיר יחידות אחסון להשכרה לפי קוב

במרבית חברות האחסון נהוג לחשב את עלות יחידת האחסון לפי אומדן של קוב – המודד אורך, רוחב וגובה. כך תוכלו לחשב את נפח אחסון התכולה שלכם בקלות. חשוב לציין, כי לצד נפח התכולה שלכם, אופן סידור יחידת האחסון בהחלט תשפיע על גודל המחסן שתצטרכו, אחסון פרקטי ונכון עשוי לחסוך לכם כמה מטרים טובים ואיתם, לא מעט כסף.

אז איך מחשבים קוב?

לידע כללי כיום יש המון מחשבונים חינמיים שיאפשרו לכם לעשות את החישוב הזה בקלות, ובכל זאת, הנה הדרך לחשב זאת באופן עצמאי:

קוב 1- זה בעצם 1000 ליטר או 1 מטר מעוקב.

החישוב הוא אורך X גובה X רוחב = נפח במטר קוב.

GET STORGE – הופכים את תחום האחסנה לפשוט, נוח ונגיש לכל אחד!

ב GET STORGE תוכלו ליהנות ממגוון אדיר של יחידות אחסון במיקומים שונים ובמחירים הטובים ביותר בשוק! אז איפה ניתן לאחסן אצלנו וכמה זה עולה?

סניף בני ברק – רחוב חרמון 3

סניף בני ברק הוא בגודל 500 מ"ר ותוכלו למצוא בו 57 יחידות אחסון איכותיות. שימו לב, כי הגישה במקום היא בימים א עד ה בין השעות 8:00 בבוקר עד השעה 18:00 בערב. בסניף בני ברק יש אזור ייעודי לפריקה וטעינת סחורה, עם חניה חינמית ללקוחות של GET STORGE. בנוסף, במקום יש מצלמות אבטחה, בקרת אקלים, מערכת בקרת כניסה ואפליקציית דיירים. המחיר הוא 60 ש"ח לקוב אחסון.

סניף שורק – רחוב אברהם שביט 1

סניף שורק, לתושבי השפלה שזקוקים לאחסון מתפרש על 450 מ"ר ויש בו 127 יחידות אחסון איכותיות. תוכלו לגשת ליחידת האחסון שלכם בכל יום ושעה – 24/7. גם כאן דאגנו לאזור מיוחד לפריקה וטעינת סחורה וחניה חינמית ללקוחות. המקום מבוקר ומנוטר עם מערכת מצלמות אבטחה, בקרת אקלים ומערכת בקרת כניסה. גם כאן תוכלו ליהנות מאפליקציית דיירים. המחיר הוא 60 ש"ח לקוב אחסון.

סניף חיפה -רחוב מקלף 30 חיפה

תושבי חיפה? צפוניים? דאגנו גם לכם עם מתחם 500 מ"ר ו103 יחידות אחסון! המקום פתוח ווזמין ללקוחות בין הימים ראשון עד חמישי, בין השעות 8:00 עד השעה 18:00. במקום יש אזור פריקה וטעינה וחניה חינמית ללקוחות. יחידות האחסון מצולמות 24/7 ועם בקרת אקלים. בנוסף, גם גם כאן יש מערכת בקרת כניסה ואפליקציית דיירים. המחיר הוא 40 ש"ח לקוב אחסון.

שם סניף:סניף חיפה
מקלף 30, חיפה
סניף בני ברק
חרמון 4, בני ברק
סניף ראשון לציון
אברהם בומה שביט 1, ראשל"צ
מחיר לקוב 40 ₪60 ₪60 ₪

משכירים היום יחידות אחסון וחוסכים!

השכרת מחסן בעת שיפוץ הדירה, לפני רילוקיישן  או מעבר דירה יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן, ריצות, כאבי ראש, אובדן והרס של רכוש והובלות מיותרות – כל אלו בראי הזמן מתורגמים ללא מעט כסף.

בעלי עסקים? כולנו יודעים שמחירי הנדל"ן צמחו והפכו למופקעים, אם אתם מבקשים לחסוך בעלויות השכרה או רכישת מחסן ובמקביל לקבל שירותים ברמה הגבוהה ביותר – הגעתם לכתובת הנכונה!

למה לאחסן עם  Get Storage?

בחרתם להשכיר מחסן Get Storage ? קבלו הטבה מיוחדת! ביטוח תכולת האחסון שלכם בשווי של עד 10,000 שקלים!

מוכנים להמשיך לשלב הבא?

אתם מוזמנים להתקשר, או להשאיר פרטים ויועץ האחסון שלנו יחזור אליכם בהקדם.

איפה אנחנו נמצאים?

חרמון 4

✔ 600 מטרים

✔ 85 יחידות אחסנה

✔ אזור פריקה וטעינה

✔ חניה חינם ללקוחות

.

מקלף 30

✔ 900 מטרים

✔ 120 יחידות אחסנה

✔ אזור פריקה וטעינה

✔ חניה חינם ללקוחות

.

בומה שביט 1

✔ 900 מטרים

✔ 150 יחידות אחסנה

✔ אזור פריקה וטעינה

✔ חניה חינם ללקוחות

✔ נגיש 24/7

טיפים ועצות לאחסון תכולת דירה

השאירו פרטים ויועץ אחסנה יחזור אליכם בהקדם